fbpx

8 powodów, dla których piosenkarze i raperzy kupują bity robione na zamówienie.

utworzone przez | sty 20, 2020 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

Podsumowanie: Stwórz swoją tożsamość, dostosowując rodzaj bitów.

 

To duże nieporozumienie wśród ludzi, że bity w leasingu są lepszym wyborem do tworzenia własnej tożsamości. Tak, ale musisz też podzielić się tym co zarobisz z producentem.

Nie możesz oznaczyć dzierżawy za swój. Promowanie utworu zawsze wiąże się z pewnymi ograniczeniami, ale chcesz też, aby utwór był znany jako Twój, to najlepsza decyzja, aby kupić bity robione na zamówienie online.

Możesz tworzyć beaty według własnego uznania i nie musisz myśleć o swoich wyłącznych prawach do bitów.

Zanim kupisz taki bit robiony na zamówienie online, zapoznaj się z niektórymi z nich.

 

Różne instrumenty: Każdy utwór składa się z róznych instrumentów a także perkusji.

Jeśli masz możliwość dostosowania bitów do swoich piosenek za pomocą wielu instrumentów, da ci to szansę zrozumienia rytmu każdego instrumentu, a na koniec dowiesz się więcej o instrumentach.

 

Wiele gatunków: Kiedy kupujesz coś online, zawsze znajdziesz wiele opcji. W ten sam sposób dowiesz się więcej o różnych gatunkach podczas przeglądania Internetu w celu dostosowania bitów.

Jako muzyk lub piosenkarz musisz poznać wszystkie gatunki muzyki. Zanim utworzysz beaty, musisz przejść przez wszystkie gatunki i spróbować zrozumieć prawdziwy atut muzyki.

A inny gatunek pomoże ci tworzyć lepsze rytmy muzyczne lub zrozumieć tworzenie muzyki z innej perspektywy. Korzystając z różnych gatunków, wykonasz najlepszą modyfikację jako piosenkarz i muzyk.

 

Lepsza jakość: jeśli nie możesz zapewnić lepszej jakości, nie możesz pozostać na dłużej w branży muzycznej. Musisz prezentować piosenki i muzykę w lepszej jakości i rozwijać się.

Kiedy kupujesz beaty  w licencji leasing ktoś inny może już posiadać taki bit i stworzyć swoją muzykę która ma możliwość się wybić ale nie musi. Tworząc swoje bity czy bity na zamówienie.

 

Zbuduj swój zespół: do tworzenia oryginalnych bitów utworu możesz utworzyć swój zespół. Wszyscy możecie tworzyć piosenki indywidualnie w zespole. Innym sposobem jest zawarcie umowy, w której musisz pracować jako firma, a nie jako zespół lub zespół muzyków.

Świetne oferty: otrzymasz jedne z najlepszych ekscytujących okazji do samodzielnego tworzenia muzyki w tak przystępnej cenie. I będziesz mieć wyłączne prawa do bitów, które zlecisz aby stworzyć.

 

Twórz piosenki / Remiksy: Remiks to ciekawy pomysł na piosenkę i może być dla Ciebie korzystny.

Jedyne co utracisz kupując bity w leasingu a nie bit na zamówienie to duch twojej twórczości. Bity robione pod Twoją wizję są warte inwestycji.

 

Zrównoważ swój czas: możesz zarządzać czasem, tworząc muzykę online, dzięki czemu nie musisz podróżować długą trasą, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

Możesz spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi i tworzyć muzykę ze swoim zespołem, możesz też poświęcić czas na tworzenie własnych bitów, ale czy warto? Może lepiej zbudować zespół zaufanych ludzi w którym każdy ma swoją rolę.

 

Prawa do bitów: Każdy wschodzący muzyk, piosenkarz i raper powinien tworzyć podkłady albo chociaż spróbować by lepiej zrozumieć procesy twórcze.

 

Wniosek:

Bity tworzone na zamówienie to świetny dla wszystkich nowo powstających piosenkarzy, raperów i muzyków, sposób aby kupować online, i mieć pewność w posiadanych prawach do produkcji.

Kupując bity na zamówienie możesz tworzyć remiksy znanych utworów bez oskarżeń że ukradłeś oryginalny bit.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

<script type="text/javascript">(function(d, s, id) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];<!-- [et_pb_line_break_holder] --> if (d.getElementById(id)) return;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> js = d.createElement(s); js.id = id;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> js.src = "//forms.aweber.com/form/19/1681256219.js";<!-- [et_pb_line_break_holder] --> fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }(document, "script", "aweber-wjs-3abxt6659"));<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->