fbpx
Special Offer Black Friday ENG

OFERTA KOŃCZY SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZDOBĄĆ WIĘKSZE SZANSE NA SUKCES…

MAJĄC WIĘCEJ OPCJI…

DLATEGO WYPUŚCIŁEM PACZKĘ BLACK FRIDAY ZE 100 BITAMI

UZYSKAJ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO 100 GOTOWYCH BITÓW + BONUSY I ZACZNIJ NAGRYWAĆ JUŻ DZIŚ!

„Ten pakiet jest ekstra! Od razu mam inspirację do pisania nowych piosenek!” – Łukasz

LOGA

CO ZAWIERA PAKIET?

Special Offer Black Friday ENG

💿 100 BITÓW

Dostajesz 100 🔥 gotowych utworów instrumentalnych w wysokiej jakości formacie MP3 z WAV, na których możesz rozpocząć nagrywanie i stworzyć kolejny hit. Każdy beat jest wysokiej jakości, aby przyciągnąć uwagę słuchaczy i wyróżnić Cię od reszty.

Stwórz 10 albumów przy użyciu tych 100 bitów za koszt 1 bitu jeśli wejdziesz teraz na moją stronę… 

🚀 PRAWA KOMERCYJNE

Otrzymujesz prawa komercyjne do promowania, dystrybucji, wykonywania i sprzedaży swoich utworów na wszystkich głównych platformach, w tym Spotify, Apple Music, Instagram i nie tylko!

💯 ZACHOWAJ 100% TANTIEMÓW!

Zatrzymujesz 100% swoich mechanicznych tantiem, co oznacza, że ​​wszystko, co zarobisz na dowolnej dużej platformie, takiej jak Spotify, Apple Music itp., jest całkowicie Twoje!

🤐 COMPLETELY UNTAGGED

All of your beats & hooks are completely untagged so you don’t have to worry about having an annoying tag running throughout your track, I got you!

💽 PROFESONALNIE ZMIKSOWANE BITY

Oszczędzaj czas na miksowaniu, wszystkie bity są wstępnie zmiksowane i gotowe do użycia. Twój utwór zabrzmi czysto za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

🙌 CAŁKOWITA ELASTYCZNOŚĆ UŻYTKOWANIA

Możesz użyć wybranych bitów w swoim utworze lub ponownie je zaaranżować. Wybór należy całkowicie do Ciebie!

PRZESŁUCHAJ BITY ZAWARTE W PAKIECIE:

WARTOŚĆ: 16,000PLN

TWÓJ KOSZT: 220PLN!

CO WCHODZI W SKŁAD BONUSÓW?

Nowy projekt

👑 “RACKS”, “FLEX” PRESETY WOKALNE

Nagrywanie nigdy nie było łatwiejsze. Uzyskaj te branżowe wokale za pomocą zaledwie kilku kliknięć dzięki moim 2 ekskluzywnym ustawieniom wokalnym. Możesz wybrać najlepszy, który pasuje do Twojego stylu.

🔥 INSPIROWANE PRZEZ NAJLEPSZYCH ARTYSTÓW

Jeśli starasz się, aby Twój wokal brzmiał ostro, jasno, gładko i był gotowy do słuchania w radiu, jak Chris Brown i Tory Lanez, to te wtyczki są dla Ciebie.

⚡️ UŻYWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW

To są dokładne ustawienia wokalne, których użyłem podczas miksowania wokali niektórych artystów, z którymi pracuję.

 

WARTOŚĆ: 1175 PLN

TWÓJ KOSZT: ZA DARMO!

spotify playlists FINAL

🏷️ OTRZYMAJ 7% ZNIŻKI NA KONTO DISTROKID

Zacznij przesyłać swoją muzykę do jednego z największych i najlepszych wydawców muzycznych na świecie. Uzyskaj tę specjalną zniżkę, otrzymując mój ebook.

🔥 METODY, KTÓRE STOSUJĘ OSOBIŚCIE, ABY POMAGAĆ ARTYSTOM ROZWIJAĆ SIĘ NA SPOTIFY

Odkryłem kilka metod, które działają naprawdę dobrze, jeśli chcesz uzyskać więcej odtworzeń i zdobyć więcej fanów muzyki. 

⚡️ DOSTAŃ SIĘ NA PLAYLISTY SPOTIFY

Wejście na playlisty Spotify przyniesie większe efekty niż tylko dzielenie się muzyką z niewielką grupą osób. Pokażę Ci metody, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele JUŻ DZIŚ.

WARTOŚĆ: 400 PLN

TWÓJ KOSZT: ZA DARMO!

3d-box (1) tips rappers eng

💿 PROFESJONALNE WSKAZÓWKI DLA RAPERÓW

Fajne wskazówki dla początkujących i średniozaawansowanych artystów dotyczące nagrywania i miksowania wokali.

📈 PRZENIEŚ SWÓJ WOKAL NA WYŻSZY POZIOM

Dzięki temu przydatnemu ebookowi i moim wtyczkom wokalnym wejdziesz na nowy poziom nagrywania. Po prostu skorzystaj z moich wtyczek wokalnych i przeczytaj wszystkie wskazówki, a gwarantuję, że będziesz mile zaskoczony efektami!

 

WARTOŚĆ: 250 PLN

TWÓJ KOSZT: ZA DARMO!

WAŻNE

Pakiet Black Friday Bundle to edycja limitowana. Jest dostępny w tej cenie tylko przez ograniczony czas. Liczba kopii jest ograniczona, więc ta oferta może zostać anulowana wcześniej.

LOGA

Komponowałem muzykę dla: Snoop Dogg, Madchild, Polska Wersja, Snak The Ripper, King B, Mtv & wielu innych!

recenzje 1000×1000

OFERTA KOŃCZY SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

POZNAJ LAZY RIDA

Hej! Nazywam się Paweł. Jestem znany też jako Lazy Rida. 👋 Gdybyś nie wiedział, jestem kompozytorem muzyki z Polski i zajmuję się produkcją od ponad 15 lat.

Jeśli nie znasz mojej pracy, pozwól, że przedstawię ci szybki podział! 🙏

🏆 Pracowałem z największymi artystami z branży muzycznej na całym świecie, takimi jak; Madchild, Snoop Dogg, Polska Wersja, FaBaby i kilku innych.

📈 Skomponowałem 2x platynowy album i zdobyłem jeszcze kilka złotych singli. Wszystkie wygenerowały ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube!

💿 Wydałem ponad 100 singli z niezależnymi artystami takimi jak ty, które wygenerowały wiele streamów na platformach takich jak Spotify, YouTube itp.

W swoim życiu przeżyłem wiele trudnych decyzji i sytuacji. Wiem, jak tworzenie muzyki i prowadzenie współczesnego życia może być trudne i niebezpieczne. Dlatego stworzyłem dla Ciebie ten specjalny pakiet, aby dać Ci większą szansę na dobry start. Jeśli już tworzysz piosenki, jestem pewien, że każdy z tych bitów będzie pomocny, a darmowe ustawienia wokalne pomogą Ci przejść na wyższy poziom! 🚀

Chcę pomóc Ci stworzyć Twój własny katalog muzyczny dając Ci dostęp do moich 100 bitów!

Po to abyś mógł nagrać 10 albumów i zdobyć więcej fanów i słuchaczy dzięki Paczce Black Friday 🔥

pawel fotka

WSZYSTKO, CO OTRZYMASZ W TEJ OFERCIE JUŻ TERAZ…

Special Offer Black Friday ENG

 ✔️ 100 Gotowych Bitów (MP3, WAV) (100 x 160PLN = 16000 PLN – wartość)

✔️ Zachowaj 100% zarobionych tantiemów (Nielimitowana wartość)

✔️ (BONUS #1) Oficjalne 2 Presety Wokalne (Flex, Racks) (o wartości 1175 PLN)

✔️ (BONUS #2) Ebook – “PRO TIPY DLA RAPERÓW” (o wartości 250 PLN)

✔️ (BONUS #3) Ebook – “Jak dostać się na playlisty spotify” by Lazy Rida Beats (wartość 400 PLN)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 17 825PLN

TYLKO PRZEZ OGRANICZONY CZAS….

TWÓJ KOSZT: 220 PLN!

WAŻNA INFORMACJA: Pakiet BLACK FRIDAY BUNDLE jest edycją limitowaną i jest dostępny w tej cenie tylko przez ograniczony czas. Liczba kopii jest ograniczona, więc ta umowa może zostać anulowana wcześniej.

OFERTA KOŃCZY SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Q. 1. To wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Jaki jest haczyk?

Być może zastanawiasz się, jaki jest „haczyk”. Dlaczego miałbym oferować ci tak dużo za mniej niż większość producentów pobiera opłatę za dzierżawę jednego bitu? 🚫 Nie ma żadnych ukrytych subskrypcji ani niczego w tym rodzaju, ale mam powody, by Ci to udostępnić. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki sprawy miały się w zeszłym roku, jest to naprawdę ciężki czas dla wszystkich, zwłaszcza dla twórców takich jak ty i ja. W tej chwili coraz trudniej jest zarabiać na swojej muzyce, więc możliwość kupienia bitów, hooków, miksu, masteringu, promo itp. jest niezwykle trudne. Dlatego chciałem stworzyć ten pakiet. Chciałem stworzyć coś, co pomogłoby przyszłym artystom, takim jak ty, rozwijać się i wkraczać do przemysłu muzycznego bez rozbijania banku. Otóż ​​to! To jest haczyk. Sprawdź teraz, abyśmy mogli zabrać się do pracy! 👊

Q. 2. Czy wielu artystów będzie miało te same bity?

Podobnie jak w przypadku wypożyczania wszelkich innych bitów online, są to „niewyłączne licencje”, co oznacza, że ​​masz prawa komercyjne do sprzedaży, promocji, dystrybucji i wykonywania utworów, które z nimi tworzysz, ale pamiętaj, że inni również mogą używać tych bitów do swoich utworów. Dlatego są tak przystępne cenowo. Ta umowa jest skierowana do artystów, którzy nie mają jeszcze tysięcy dolarów, aby zainwestować w niestandardową ekskluzywną produkcję. Powodem, dla którego zestawiliśmy ten pakiet, jest umożliwienie artystom o mniejszym budżecie korzystania z bitów najwyższej jakości w przystępnej cenie.

 

But…there is a catch. If I made it this low for everyone I wouldn’t be able to actually make a profit and continue my business.
So this is for the passionate artist that is ready to jump on this incredible life changing deal.
Q. 3. Jakie prawa otrzymam wraz z pakietem?

Dzięki Paczce BLACK FRIDAY BUNDLE otrzymujesz prawa komercyjne STANDARD do dystrybucji swojego utworu na wszystkich głównych platformach, takich jak Spotify, Apple Music, iTunes, SoundCloud itp. i zarabiania pieniędzy na swoich utworach. Możesz sprzedać do 5 000 kopii i uzyskać do 100 000 strumieni, a także wykorzystać utwory w swoim teledysku i odtwarzać je w stacji radiowej. Jeśli wolisz mieć nieograniczone prawa, możesz kupić licencję na wyłączność w kasie.

Q. 4. Czy mam wyłączne prawa do tych bitów?

Są to „licencje niewyłączne”, co oznacza, że ​​masz prawa do komercyjnego sprzedawania, promowania, rozpowszechniania i wykonywania utworów, które z nimi tworzysz, ale pamiętaj, że inni mogą również używać tych bitów do swoich utworów. Prawda jest taka, że ​​jeśli masz tysiące dolarów, które możesz zainwestować w każdy bit, który tylko chcesz, a do wszystkich swoich utworów używasz tylko niestandardowej, ekskluzywnej produkcji, ta oferta nie jest dla ciebie. Większość artystów albo nie może sobie na to jeszcze pozwolić, albo woli dobrze wykorzystać te pieniądze na marketing, miksowanie, czas w studiu itp., dlatego dla nich  niewyłączne licencje mogą być świetną opcją.

Q. 5. Czy mogę odsłuchać utwory znajdujące się w paczce?

Oczywiście! W sekcji „Przesłuchaj bity zawarte w pakiecie” możesz zobaczyć zajawkę. Kliknij tutaj, aby uzyskać zapowiedź utworów zawartych w Paczce Super Artysty.

Q. 6. Czy wtyczki wokalne będą działać z dowolnym programem DAW?

Ustawienia wokalne są kompatybilne z FL Studio.

Q. 6. Czy mogę skorzystać z tej oferty później?

Wielu artystów zapłaciło normalną cenę za licencję STANDARD do moich bitów i nie jest w porządku, że rozdaję te bity z tak dużą zniżką. Jeśli ta strona nadal działa, oferta jest chwilowo dostępna. Ale… kiedy już zniknie oznacza to, ze oferta została zakończona bezpowrotnie.

bwf_business_logo_white-3

© Copyright 2026. All Rights Reserved