fbpx

Co powinieneś zrobić gdy już kupisz swój ulubiony bit ?

utworzone przez | kw. 27, 2020 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

Kto nie lubi w dzisiejszych czasach słuchać muzyki hip-hop i pop? Prawie wszyscy, prawda? Tak, zwłaszcza młodzi ludzie. Uwielbiają śpiewać i słuchać tego rodzaju muzyki z wysokim rytmem i energią. Ale najlepsze instrumenty rapowe są dość drogie dla nowych raperów i piosenkarzy, którzy kupują je zewnętrznie. Większość raperów ma możliwość Kup rapowych bitów online. Dlatego jest to łatwe i niedrogie. Istnieją różne korzyści z kupowania bitów online.

Łatwo dostępny:

Rynek internetowy to największy rynek, na którym można kupić wszystko z dowolnego miejsca. Specjalnie dla nowych raperów lub artystów można kupić wysokiej jakości bity w różnych stylach rapowych. Ponadto istnieje wiele możliwości zakupu wybranego bitu online w licencji leasingowej (wynajem) lub wyłącznej (pełne prawa).

Przeczytaj nasze, Przewodnik po poradach, jak odnieść sukces jako raper w dzisiejszych czasach.

Specjalne rabaty:

Jeśli nie możesz znaleźć darmowych bitów rapowych, nie musisz się tym martwić. Niektóre firmy muzyczne i producenci mają swoje strony z bitami i dają im jak 360 zł pełne prawa do bitów. Prowadzimy również promocje, takie jak Kup 1, odbierz 1 za darmo, tak jak tutaj – Bity do sprzedaży. Jeśli potrzebujesz bitów na zamówienie do swoich osobistych potrzeb, kliknij tutaj -> Bity na zamówienie. Mamy też listę abonamentową raperów i artystów, w której oddają cztery bity za darmo. Musisz subskrybować pocztę – tutaj link -> DARMOWE BITY. Za każdym razem, gdy uruchomią jakiekolwiek oferty specjalne, wyślą ekskluzywne oferty rabatowe do swoich subskrybentów. Zwykle mają specjalne oferty i promocje na święta

 

Oszczędność czasu:

Podobnie jak inne korzyści płynące z kupowania rapu online, oszczędność czasu jest jedną z najważniejszych korzyści. Kupując rapowe bity online, możemy łatwo uzyskać muzykę w tle. Jak wszyscy wiemy, zakup podkładów z innego kraju lub miejsca może zająć dużo czasu. Ale kupując go online, nie musisz nigdzie jechać ani podróżować. Samo korzystanie z Internetu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Po prostu pobierz kawałek rapu pomiędzy podróżami z jednego studia lub miejsca do drugiego.

Licencje i prawa:

Kupując bit online, otrzymasz licencję i prawa do tworzonej muzyki. W przypadku niektórych firm muzycznych istnieją pewne ograniczenia dotyczące Twoich praw do muzyki i utworów. Nawet Ty możesz wybierać spośród różnych licencji. Np. Leasing, Leasing Premium + WAV i Prawa Wyłączne. Kupując go, masz trochę wolności dla twoich piosenek. Możesz promować muzykę w dowolny sposób i na każdym poziomie, na którym nie musisz przestrzegać warunków prawnych.

Producent bitów:

Możesz znaleźć tak wiele różnych rodzajów rapowych bitów w Internecie za darmo lub w niskiej cenie w Internecie. Różnorodność, jaką możesz uzyskać w Internecie, jest tak duża, że ​​możesz wybrać dowolną według swojego stylu i upodobań. Na przykład beaty w stylu trap, zachodnie wybrzeże, stara szkoła, nowa szkoła, RnB, etniczne, gangsta, orkiestrowe, nowa szkoła itp.

Wniosek:
Znajomość korzyści i łatwość kupowania bitów online daje wiele możliwości początkującym raperom i niektórym firmom.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *