fbpx

Czym Są #Hash Tagi I Jak Poprawnie Ich Używać?

utworzone przez | lut 22, 2018 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

Jaki jest popularny # – hashtag i jak go używać, aby przyciągnąć więcej osób do naszych platform społecznościowych?

Definicja hashag: – (w serwisach społecznościowych) słowo lub fraza poprzedzone znakiem hash (#), używane w wiadomości w celu zidentyfikowania słowa kluczowego lub tematu i ułatwienia wyszukiwania.

Hashtagi po prostu pomagają nam dotrzeć do odbiorców. Będę wysoko używać hashtagów na twitterze i instagramie. Facebook nie lubi ich tak bardzo…

Tak więc poniżej znajduje się lista stron internetowych, których powinieneś użyć, aby sprawdzić, które hashtagi są popularne (nie używaj hashtagów, które nie są słuchane w bazie hashtagów. Nie otrzymasz żadnych wyników!):

Ritetag.com – po wpisaniu np. Producenta powinna pojawić się lista dobrych hashtagów. Powinieneś wybrać najpopularniejsze. Zrób jedno wielkie badanie. Znajdź jak najwięcej hashtagów i zapisz je wszystkie w pliku txt na swoim komputerze lub gdzieś, gdzie będziesz miał łatwy dostęp do całej listy hashtagów. Powinieneś ich używać prawie zawsze, gdy publikujesz na instagramie lub na Twitterze. W Internecie można znaleźć więcej dobrych stron internetowych: „narzędzie do odkrywania hashtag” lub „popularne hashtagi”.
Hashatit.com – To narzędzie jest całkiem inne. Kiedy wpiszesz na przykład „producent”, pokażą ci posty osób podobnych do tego hashtaga. To może być naprawdę pomocne w znalezieniu nowych hashtagów i ich użyciu. Po prostu przeszukuj posty i dowiedz się, jakie hashtagi mogą działać dla Ciebie.
Hootsuite.com – Jest to jedno z największych i najlepszych narzędzi do wykrywania hashtagów. Możesz uzyskać 30-dniowy darmowy okres próbny, aby dobrze poznać swoje hashtagi i dobrze zbadać, czego potrzebujesz. Po tych 30 dniach będziesz musiał zaplanować plan. Zawsze możesz zrezygnować z korzystania z bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej.
Stagram.com – po wpisaniu swojego hashtaga pokazuje pokrewne słowa kluczowe, które możesz wykorzystać w swojej niszy.
All-Hashtag.com – możesz wpisać tutaj 1 tag i wyszukać najlepsze podobne hashtagi. Jest to bardzo dobre narzędzie do tworzenia więcej hashtagów podobnych do #rapper lub #songwriter.
WSKAZÓWKA :
Sprawdź, jakie hashtagi używają znanych osób z twojej niszy. Prawdopodobnie mają kilka dobrych, ale nie zależą od nich i prowadzą własne badania.

Mam nadzieję, że te pomysły pomogły, jeśli nie czują się swobodnie, skontaktuj się ze mną, abym mógł ci pomóc w razie jakichkolwiek pytań lub udręki.

Zostaw kilka komentarzy!

Paweł Tugeman

Lazy Rida Beats

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com