fbpx

Dlaczego warto kupować bity robione na zamówienie online?

utworzone przez | sty 20, 2020 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

Nawet jeśli stworzyłeś piosenkę idealną i mega chwytliwą to jeśli nie masz odpowiedniego bitu to prawdopodobnie nie będzie ona hitem który będą słuchać miliony ludzi.

Jest wiele znanych piosenek z gorszym tekstem które zaistniały dzięki bitowi. Bit nadaje atmosferę i rytm całej piosenki. Idealnie gdy bit jest wysokiej jakości a także raper jest w stanie wykonać utwór z top klasy.

Doskonale rozumiemy że kupno i znalezienie odpowiedniego bitu dla począrkujących może być czasochłonne i kosztowne. Dlatego lepiej jest kupować online wysokiej jakości za możliwie niską cenę. Bit na zamówienie może być idealnym rozwiązaniem bo dostaniesz to co chcesz.

Oto kilka powodów dla których warto zakupić bity robione na zamówienie:

Bit robiony na zamówienie to bit tworzony zgodnie z Twoimi wytycznymi i wyłacznie dla Ciebie.

 

Kreatywny i innowacyjny: Wiemy że wielu z Was jest niesamowitymi raperami czy piosenkarzami, ale może nie koniecznie kompozytorami. Ważna jest również aranżacja całej piosenki dlatego te 2 kwestie pozostawcie nam.

W internecie istnieje wiele firm które zajmują się tworzeniem bitów na zamówienie pod różne rodzaje utworów.

 

Różne opcje:  Masz do wyboru instrumenty które użyjemy, tempo, klimat, styl, rodzaj perkusji, basu. Tak naprawdę możesz określić wszystko czego potrzebujesz albo poprostu wysłać link do utworu który Ci się podoba.

 

Wyłącznie dla Ciebie: Gdy kupujesz nasze bity na zamówienie to wykonujemy je pod Ciebie i wyłącznie z pełnymi prawami dla Ciebie. Nikt inny nie otrzyma tych bitów i praw do nich poza Tobą.

Tak więc, bity robione na zamówienie, stwarzają możliwość pełnego wyrażania siebie i swojej twórczości.

 

Wzrastaj bez wytworni: Tworząc we własnym stylu i budując własną markę czy jej wizerunek i nie musisz czekać aż jakaś wytwornia Cię przyjmie i pomoże w ukierunkowaniu na odpowieni tor. W dobie internetu powstały ogromne możliwości własnego rozwoju.

Możesz łatwo stworzyć swoją tożsamość bez dużej wytwórni, jeśli masz świetne teksty i wybitny rytm, utworzona przez ciebie piosenka da ci wielkie imię.

 

Licencja i prawa: Kupując bity na zamówienie online, dostajesz pełne prawa do użytkowania bitu.

Bity które daje wytwórnia bądz bity na dzierżawę sprawiają że musisz dzielić się zyskiem z osobami trzecimi. Kupując bity w pełnych prawach czy bity na zamówienie możesz być spokojny o swoje prawa.

 

Wniosek:

Zarówno bity rap, Hip-Hop, jak i inne kompozycje kupowane przez Internet w formie leasing są tańszą inwestycją ale nie dają Ci odpowiednich praw jeśli jesteś poważnym artystą.

Jednak bity robione na zamowienie są w 100% wyłącznie dla Ciebie. Będziesz miał pełne prawa do dystrybucji i nie będziesz uzależniony od wytwórni.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

<script type="text/javascript">(function(d, s, id) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];<!-- [et_pb_line_break_holder] --> if (d.getElementById(id)) return;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> js = d.createElement(s); js.id = id;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> js.src = "//forms.aweber.com/form/19/1681256219.js";<!-- [et_pb_line_break_holder] --> fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }(document, "script", "aweber-wjs-3abxt6659"));<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->