fbpx

F.A.Q.

Na tej stronie wyjaśniam różnice pomiędzy licencjami.

Co zawiera zakup danej licencji, metody płatności, jak kupować bity i dodawać licencje, zniżki, dodawać kupony. Omawiamy tutaj również dlaczego warto kupować licencje do bitów, różne sytuacje, sprzedaże i wiele innych.

N.P.O.

odnośnie

bitów

N.P.O.

odnośnie

bitów

Jak mogę kupić BITY?

Możesz kupić wybrany bit przez Stronkę “Bity Na Sprzedaż”. Następnie wciskając przycisk “+ADD” możesz wybrać licencję do danego bitu. Możesz dodac np. 3 bity w tej samej licencji wtedy gdy jest promocja np.. Kup 2 dostań 1 gratis – promocja sama się załączy i 1 z 3 bitów będzie free. Następnie klikając przycisk “Buy Now” zostaniesz przekierowany na naszą stronę płatności PayPal.
Możesz płacić za bity bez konieczności posiadania konta PayPal.

Czy tagi, wokale słyszalne przy odsłuchiwaniu bitów zostana usunię te po zakupie?

Tak tagi, znaki wodne mające na celu ochronę bitów przed nielegalnym ściąganiem są usuwane gdy już zrobisz zakup. Wszystkie pliki są dostarczane automatycznie na podanego mejla wraz z kontraktem.

Jak mogę użyć zniżki - promocji?

Zniżka : Jeśli chcesz np.. Kupić 2 bity i 3ci dostać gratis najpierw powinieneś dodać 3 licencje wybranych bitów. Zniżka zostanie automatycznie zaaplikowana. Powinieneś zobaczyć mieniającą się cenę nad przyciskiem o czerwonym kolorze “BUY NOW”
Kupon: Jeśli chcesz wpisać kod z kupony aby otrzymać zniżkę to pole na to znajduje się powyżej czerwonego przycisku “BUY NOW” . W razie pytań pisz śmiało, dzwoń do nas.

Czy mogę wyszukiwać Twoje bity według ceny, rodzaju, stylu i daty?

Jasne. W prawym górnym rogu okna sklepu jest taki przycisk w kształcie 3 kresek. Kliknij na niego a otworzy się menu. W sekcji “Filters” możesz zmieniać dowolnie na własne potrzeby jakie rodzaje bitów mają się wyświetlać.

Czy bit może zostać kupiony w leasingu jeśli ktoś już kupił pełne prawo do niego?

Nie. Gdy bit zostanie sprzedany w “Pełnych Prawach” nie może być ponownie sprzedany w jakiejkolwiek licencji. Możliwe jest jednak sytuacja gdy pare osób wykupiło wcześniej licencje leasingowe zanim został sprzedany w pełnych prawach.
Gdy następuje taka możliwość każdy ma nadal prawa do swojej licencji jednak osoba posiadające Pełne Prawa może w pełni zarządzać dystrybucją podkładu.

Jakiś czas temu zakupiłem bit w licencji leasing, a teraz widzę, że został już zakupiony w pełnych prawach bo nie ma go na sklepie. Czy nadal mogę użyć tego bitu?

Oczywiście. Tak długo jak pozostajesz w ramach swojej licencji leasingowej wolno Ci go używać. Sprzedaż licencji w pełnych prawach nie ma żadnych afektów na wcześniej wykupione licencje leasingowe.”.

Czy mogę odsprzedać wcześniej zakupiony bit osobom trzecim?

Nie! Nie możesz odsprzedać bitu ponownie innej osobie ani oddać praw do niego. W przypadku takiej sytuacji koniecznie skontaktuj się z nami.

Zakupiłem bit od Ciebie ale chciałem zmienić aranż, długość bitu itp. Co mogę zrobić?

Skontaktuj się z nami. Myślę że powinniśmy się dogadać w tej kwestii. Jeżeli są to proste operacje typu dłuższy refren czy zwrotka to możesz sam zmodyfikować plik.

Czy mogę Ci zapłacić inaczej niż przez PayPal?

Oczywiście. Skontaktuj się z nami w celu omówienia rodzaju wpłaty.

Czy oferujecie jakieś zniżki na bity, promocje itp.?

Pewnie że tak. Przeważnie mamy jakąś promocję na stronie. Często w święta robimy specjalne promocje zniżkowe na bity.

Zakupiłem jeden z Waszych bitów czy mogę zmienić jego długość, pociąć, ect.?

Tak możesz jeśli zakupiłeś licencję. Możesz zmieniać głośność, miks, długość refrenu, zwrotki przez zapytanie nas o takie pozwolenie. Odzywaj się śmiało. Ta kwestia tyczy się tylko zakupionych licencji!

Co wolno mi zrobić z darmowymi bitami?

Wszystkie bity na stronie oznaczone do darmowego użytku są tylko wyłącznie do użytku nonprofit. To znaczy że nie można na nich zarabiać a także że nie mogą być użyte komercyjnie, ani w radiu ani w żadnej innej stacji czy telewizji. Bity te są po to aby można było coś nagrać darmowego dla ludzi a także żeby sprawdzić czy są warte inwestycji. Możesz nagrać piosenkę na takim bicie i wrzuć na youtube czy facebook ale nie możesz na nim zarabiać i umieścić prod.by Lazy Rida Beats.
Jeśli chcesz wykorzystać bit w celach zarobkowych bądź komercyjnych to powinieneś zakupić odpowiednią licencję do niego.

Dlaczego warto kupować bity w licencjach leasingowych skoro inni ludzie tez mogą mieć te same bity?

Istnieją dwa główne powody, dla których działa licencjonowanie / Leasing.
Po pierwsze, limit 2500 kopii nałożone w zasadzie zniechęca kogoś z dystrybucją piosenki z beatem na ogólnopolskich lub światowych zasadach i ogranicza go do bycia bardziej lokalnym. “2500” jest to szacowana liczba która minimalizuje szanse na powstanie dwóch piosenek o tym samym rytmie. Stwarza to fair play wśród wszystkich naszych klientów, którzy posiadają licencję leasing. Jeśli dana osoba jest gotowa do dystrybucji ponad 2500 egzemplarzy, zachęcamy, żby śmiało nabył wyłączne prawa do bitu.
Drugim powodem jest to, że talent, umiejętności, i ekspozycja odgrywa dużą rolę w zakupie licencji leasingowej. Wierzę, że jeśli masz jedną bądź więcej z trzech powyższych kluczowych czynników to nie powinieneś mieć problemu. Jeśli twoja piosenka staje się hitem, widzowie będą myśleć, że inni ludzie używają właśnie Twój bit. Wiadomo że gdy stanie się on hitem to automatycznie od razu kupisz do niego odpowiednią licencję – nawet wcześniej.
Trzeci powód to taki że jeśli jesteś mało znanym raperem to mało kto usłyszy tą samą produkcję muzyczną u innego rapera.
Leasing daje także możliwość zarobienia na kawałku do ulepszenia licencji i rozwoju bez zbędnego wydawania pieniędzy na pełne prawa do bitu jeśli i tak się na nim nie wybijesz a wydasz ogromne pieniądze na pełne prawa do niego.
W razie pytań pisz śmiało. Służymy pomocą.

Gdzie mogę przeczytać pełne warunki umów / licencji?

Możesz ściągnąć pliki pdf przykładowych licencji ze stronki w Zasady & Licencje w górnym
menu.
Możesz również napisać do nas z zapytaniem.

Wiecej pytań?

Skontaktuj się z nami używając poniższej formy kontaktowej bądź bezpośrednio na adres mejlowy: contact@lazyridabeats.com. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

N.P.O.
odnośnie licencji

N.P.O.
odnośnie licencji

Jaka jest różnica pomiędzy licencjami?

Podstawowa MP3 Licencja Leasing
Daje Ci ograniczone prawa do użytkowania do 2500 sprzedanych kopii. Uzyskasz bit jako link z możliwością ściągnięcia go który będzie zawarty w mejlu wysłanym automatycznie od razu po zakupie bitu. Pliki w formacie Mp3 w 320kpbs a także specjalną licencję uprawniającą Cie do użytku. Możesz także używać bit na płatnych występach.

PREMIUM MP3 + WAV Licencja Leasing
Daje Ci ograniczone prawa do użytkowania do 5000 sprzedanych kopii. Uzyskasz bit jako link z możliwością ściągnięcia go który będzie zawarty w mejlu wysłanym automatycznie od razu po zakupie bitu. Pliki w formacie Mp3 w 320kpbs, WAV 24bit, a także specjalną licencję uprawniającą Cie do użytku. Możesz także używać bit na płatnych występach.

UNLIMITED MP3 + WAV + Ścieżki Licencja Leasing:
Możesz używać zakupiony instrumental w nieograniczonej ilości jednostek. Dostaniesz także bit w formacie Mp3 320kbps, WAV 24bit a także oddzielne ścieżki każdego instrumentu i dźwięku użytego w podkładzie. Zostanie Ci przysłana także licencja uprawniająca Cie do użytkowania podkładu. Możesz go używać w płatnych występach.

Sync MP3 + WAV + Ścieżki (Synchronizacja) YouTube Licencja Leasing:
Daje Ci te same prawa co licencja UNLIMITED. Dodatkowo masz możliwość zarabiania na 1 wybranym filmie w którym użyłeś zakupiony bit.

Pełne Prawa Do Bitu Licencja:
Kupno podkładu w tej licencji daje Ci nielimitowane możliwości korzystania z niego w jakikolwiek sposób. Najbardziej ważnym punktem jest to że tylko Ty otrzymujesz prawa do bitu i otwiera się przed Tobą możliwość by użyć utworu w radio czy telewizji. Bit nie może być już ponownie sprzedany innemu użytkownikowi.

Bity Robione Na Zamówienie:
Mamy również możliwość tworzenia bitów na zamówienie. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Co dostaję kupując u Was bity?

Każdy zakup zawiera:

– Nieoagowany instrumental (wysokiej jakości 320 kbps mp3, wav, 24bit i / lub oddzielne ścieżki)
– prawa umowy / pdf własności i plików
– Linki do pobrania są wysyłane wiadomością e-mail natychmiast po zakupie.

Jakie metody zakupu są dostępne w Waszym serwisie?

Możesz użyć PayPal, pieniężnych przelewów bankowych aby dokonać wpłaty. Można także płacić przez PayPal kartą bankową bez konieczności posiadania konta PayPal.

Sprawdz naszego bloga.

Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji które pomogą Ci w twojej karierze muzycznej

Kontakt

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com

Polityka Prywatności

Dane Rejestrowe