fbpx

Gdzie mogę sprzedawać bity rap?

utworzone przez | sty 6, 2018 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

Gdzie mogę sprzedawać bity rap?

W tej chwili bity można sprzedawać w wielu miejscach. Większość z nich to serwisy wykorzystujące zaufanie ludzi. Jest jednak parę serwisów które są warte uwagi. Musisz wybierać mądrze. Zanim zaczniesz sprzedawać bity na tych serwisach warto abyś dokładnie zapoznał się z regulaminem i polityką prywatności. Osobiście używam tylko kilku. Większość jest jeszcze niedopracowana bądź zaniedbana. Są pewne korzyści i wady ze sprzedawania bitów w internecie.
A oto lista:
1. BEATSTARS.COM (W większości USA)
To prawdopodobnie największa platforma do sprzedaży bitów w internecie. Mają duży zespół zarządzający serwisem i prężnie się rozwijają. Uważałbym na ich system dystrybucji. Czasem nie płacą pieniędzy. Koszta korzystania z ich serwisu są różne. Można użyć darmowego konta a także płatnych $10-$20. Osobiście uważam że to dobre miejsce aby zaopatrzyć się w sklep w formie odtwarzacza do sprzedaży bitów. Promocje są bardzo kosztowne, więc aby się w nich utrzymać na stałe trzeba wydać dużo kasy. Czasem mają różne konkursy i wydarzenia w których można wygrać naprawdę fajne rzeczy i dodatkowo wypromować się. Mają świetną obsługę klienta.
2. LAZYRIDABEATS.COM
Ta strona oferuje trochę inny sposób sprzedaży bitów przez ich stronę “Tanie Bity na Wyłączność“. Jeśli chcesz sprzedawać swoje bity na tym serwisie powinieneś napisać swoją aplikację przez formę dostępną na stronie. Możesz otrzymać 60% ze sprzedaży pełnych praw na bity jeśli Cię przyjmą. 40% które zabierają od sprzedanych bitów idzie na promowanie serwisu i opłacanie operacji marketingowych i sprzedażowych. Twoje bity muszą być oryginalne i nie kopiowane. To świetny wybór i proste zasady współpracy. Nie ma tam żadnych opłat miesięcznych!
3.  BEATBROKERZ.COM
Jest to dosyć nowy serwis. Mają świetnie zrobioną instrukcję o tym jak sprzedawać bity na ich serwisie. Za wykupienie miesięcznej subskrypcji dostajesz dodatkowo kredyty do promowania bitów na stronie głównej. Niestety serwis ma sporo błędów i problemów. Jest prawdopodobnie prowadzony przez jedną osobę która nie jest w stanie rozwiązać i zająć się wszystkim. Na początku było mi bardzo trudno wrzucić jakikolwiek bit bez ich pomocy. Mają ciekawy regulamin no i te łatwo dostępne promocje ?
4. AIRBIT.COM
To jedna z największych platform do sprzedaży bitów w internecie. Jest bardzo dobrze dopracowana. Za użytkowanie płaci się miesięczną subskrypcję. Niedawno zaczeli promocje na głównej stronie. Bardzo trudno jest tutaj dostać się do top 50.
Macie jeszcze jakieś pomysły jakie serwisy warto tutaj umieścić? ?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com