fbpx

Jak odnieść sukces w rapie?

utworzone przez | st. 2, 2018 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

Jak odnieść sukces w rapie?

Ok! Pierwsza sprawa! Nie możesz poprostu rapować i mieć sukces! Tak! To jest PRAWDA!
Wiem ,że wolałbyś siedzieć sobie teraz w domu i pisać teksty i nie przejmować się innymi sprawami zaglądając do portfela jak zapełnia się pieniędzmi. Odstaw to do książek fantasy…
Szczerze mówiąc to nie ma żadnych skrótów. Popatrz na to z tej strony… Jeśli raper bądź artysta który tylko śpiewa bądź rapuje miałby sukces to wtedy każdy by go miał! Większość tych raperów co są teraz na podium (o ile nie stracą go po kilku latach) dokładnie wiedzą co robią. Część z nich jednak jest tylko tam przez moment. Ci którzy mają sukces mają drużynę ludzi odpowiedzialnych za pewne zadania. Ludzie Ci posiadają wiedzę i wiedzą jak dotrzeć do większej ilości odbiorców.
Główny problem polega na tym że nie każdy ma odpowiednie nastawienie, aby mieć sukces. Na początek powinieneś zacząć łączyć się z innymi raperami i zacząć współpracować, rozmawiać, negocjować. Jedynie 10% ludzi robi to regularnie respektując i dbając o kontakty. Jest to bardzo ważna część biznesu.

Pragnę abyś to zmienił i stał się tym 10%!
Jest wiele rzeczy które należy zrobić aby naprawdę odnieść sukces. Z tych ważnych podstaw które trzeba mieć ogarnięte na początek to abyś zarejestrował się jako artysta w (jeśli jestes w Polsce to ZAIKS). Powinieneś mieć także profile na social mediach, spełniającą standardy muzyczne muzykę, wysokiej jakości bity, odpowiedni miks i mastering Twoich piosenek, chwytliwy i przemyślany tekst, pozytywne nastawienie i wiele innych umiejętności którymi utrzymasz swoich odbiorców i wiedzę. Warto też abyś był dobrą i kontaktową i szczerą osobą.

Jeżeli jesteś kimś kto jest ciągle smutny i ma negatywne myślenie możesz zrezygnować już teraz. Lub… możesz zmienić podejście i zacząć budować swoje imperium krok po kroku.
Nie masz sukcesu bo poprostu nie podjąłęś jeszcze takiej decyzji!
Pewien mądry człowiek rzekł kiedyś: “Jeśli chcesz mieć sukces to postaw się w sytuacji w której nie będziesz mieć wyboru”.
Czymś się z Tobą podzielę. Zacząłem moją działalność z muzyką 4 lata temu. Miałem zwykłą pracę na około 40 godzin tygodniowo. Potem zamieszkałem w Anglii żeby zwiększyć dochody i mieć na inwestycję we własne działania. Po 2 latach zdecydowałem się na pracę na pół etatu żeby skupić się więcej na muzyce. Potem po 2 latach odszedłem z pracy. Zacząłem żyć z muzyki i rozwijać się bardziej. Znalazłem ludzi do współpracy i inwestorów. Poprostu tak bardzo tego chciałem że stało się to rzeczywiste. Nie była to łatwa ścieżka, ale czy lepiej jest pracować dla kogoś 40 lat i wciąż być poniżanym i niedocenionym? Srać na ten scenariusz…
Zacznij czytać książki ludzi sukcesu takie jak: “Możesz jeśli myślisz że możesz” – Norman Vincent Peale, albo “Jednominutowy Milioner” – Mark Victor Hansen i Robert G. Allen. Te pozycje pomogły mi w odpowiednim nastawieniu. Zacznij tworzyć kontakty z rapperami, menagerami, firmami. Pokaż im miłość i respekt jeśli lubisz ich muzykę i to co robią. Nie bądź jak maczo który myśli “Jestem gwiazdą i nikt nie będzie mi mówił co mam robić”. Aby mieć coś czego się nie ma trzeba zmienić postępowanie i myślenie. Zawsze miej wolę do nauki, ulepszenia siebie, pytaj o opinie i inwestuj pieniądze w siebie i promocję. Najlepsza inwestycja jaką możesz zrobić to inwestycja w siebie. Nie marnuj tych pieniędzy na niepotrzebne gówno czy tylko chwilowe przyjemności! Na sukces trzeba sobie choć trochę zapracować!

Mam nadzieję że tymi słowami zmotywowałem Cie i przekazałem Ci pare ważnych faktów.
W kolejnych artykułach podzielę się z Tobą technikami rapowania, pisaniem tekstów, piosenek, formami promocji, gdzie kupywać bity do kolejnych projektów i wiele innych ciekawych informacji. Pierwszą rzeczą jaką musisz ogarnąć to zacząć nagrywać wysokiej jakości piosenki bo to jest twój produkt i marka.
Będziemy robić małe kroczki na drodze do Twojego sukcesu!
Daj mi znać jak podoba Ci się to co przygotowałem ?
Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

W kontakcie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com