fbpx

Jak zacząć tworzyć bity na komputerze?

utworzone przez | lis 27, 2019 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

W dzisiejszych czasach nawet artyści wyrażają swoją sztukę za pomocą komputerów. Artyści, animatorzy, a nawet aktorzy wyrażają ją za pośrednictwem mediów cyfrowych. Czy raperzy też powinni? Potrzebujesz tylko przyzwoitego komputera, aby zrobić super bit.

Skończyły się czasy kiedy można było to robić jedynie w dużym i drogim studiu. Program komputerowy wystarczające narzędzie w osiągnięciu tego celu.

Rzućmy okiem na procedurę wykonywania bitu za pomocą samego komputera. Naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że ten artykuł pokaże Ci potrzebne podstawy do tego aby zacząć tworzyć własne produkcje. Ponadto poinformujemy Cię o wymaganym oprogramowaniu, a następnie przejdziemy do kolejnych kroków.

Zacznijmy więc:

Potrzebny sprzęt

Wymagania dotyczące rozpoczęcia robienia pierwszego bitu są dość łatwe. Składnikami są komputer (preferowany wysokiej klasy), oprogramowanie do tworzenia bitów oraz trochę mózgu i wyobraźni.

Oto minimalne specyfikacje komputera:

 

Windows 7 lub nowszy system operacyjny

  • 4 GB pamięci RAM (przynajmniej)
  • Wielordzeniowy procesor
  • Dobra rozdzielczość wyświetlacza
  • Napęd DVD
  • Dysk twardy z dużą ilością wolnego miejsca

Inne potrzebne urządzenia i sprzęt to:

  • Dobra para głośników, takich jak Krk Rokit 6
  • Dobra para słuchawek, takich jak akg K77 Perception
  • zewnętrzna karta dźwiękowa, taka jak Focusrite Scarlett 2i2
  • Oprogramowanie stacji roboczej Digital Audio, takie jak Fl Studio, Cubase, Ableton, Reason

OK! Mam! Co dalej?

Gdy tylko zgromadzisz niezbędne rzeczy, dzieli Cię tylko krok od zostania kolejnym producentem. Ten jeden krok to nic innego, jak umiejętności, które musisz zdobyć.

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem na zdobycie wymaganych umiejętności jest znalezienie jakiegoś kursu online do robienia bitów, bądz tutoriale które nauczą Cię to robić. Wystarczy je obejrzeć i zacząć praktykę. Oczywiście efekty tworzenia hitów muzycznych wymagają wiele lat praktyki.

making beat online

Sekret sukcesu:

Robiąc to wszystko, zdasz sobie sprawę, że samo zbieranie sprzętu i nauka umiejętności nie uczynią cię dobrym artystą.

Aby osiągnąć sukces potrzebujesz konkretnej determinacji i ogromu ciężkiej pracy. Pamiętaj również że nie każdy artysta stawał się odrazu gwizdą. To właśnie ilość ćwiczeń i chęci nauki i zaangażowania sprawiła, że ​​są tam gdzie są teraz.

Ponadto mówi się, że porażka to szczebel sukcesu. Znając to, nie możesz oczekiwać, że zostaniesz z dnia na dzień gwiazdą. Dlatego kontynuuj naukę. Co więcej, nie płacz, kochanie, jeśli popełnisz błędy lub coś Ci się nie uda.

Błędy i konstruktywna krytyka to bardzo ważne składniki na drodze do sukcesu. Dlatego załóż, że twoje nieudane produkcje były częścią prób i błędów, a krytyka to informacja zwrotna na temat dalszej poprawy. I tak, nigdy się nie poddawaj, aż pewnego dnia nagle zauważysz że osiągnąłeś cel który sobie wcześniej wyznaczyłeś.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com