fbpx

WYŚLIJ SWOJE PIOSENKI DO MIKSU I MASTERINGU LAZY RIDA BEATS!

Przeczytaj uważnie poniższe instrukcje, abyśmy mogli zmiksować i zmasteringować Twoje utwory na czas! Najczęstszą przyczyną opóźnionego zwrotu skończonej piosenki jest nieprawidłowe formatowanie plików projektu. Jeśli chcesz, abyśmy nadal Cię kochali, wykonaj poniższe kroki!

 1. Upewnij się, że utwory są suche, co oznacza BRAK EFEKTÓW, takich jak pogłos lub kompresja.
 2. Wyeksportuj oddzielne utwory (takie jak główny wokal, podbitki, efekty wokalne, itp.).
 3. Proszę wyrenderować wszystkie utwory od początku SKONSOLIDOWANE, tak aby każdy utwór był wyrównany na początku utworu. Oznacza to, że jeśli twoja zwrotka zacznie się 2 minuty od utworu, to na tej ścieżce powinno być dokładnie 2 minuty ciszy, zanim usłyszymy twój głos. Wszystkie ścieżki w ten sposób wyrenderowane powinny być tej samej długości i po wrzuceniu na program wokale powinny wybrzmiewać w odpowiednich dla nich miejscach.
 4. Wyślij podkład muzyczny w oddzielnych ścieżkach każdy instrument – jeśli takowe posiadasz. Możesz także wysłać podkład w jednym pliku WAV lub MP3 – ale jakość końcowej piosenki może przy tym spaść.

WAŻNE:

 1. Typowy czas zwrotu utworu wynosi od 1 do 2 tygodni.
 2. Dla każdego utworu, który dla Ciebie miksujemy, odsyłamy pierwszą próbę dla Ciebie. Wtedy omawiamy utwór i ustalamy poprawki. Następnie podsyłamy utwór spowrotem z poprawkami.
 3. Jeśli jest to twój pierwszy miks z nami, pomocne byłoby dla nas przesłanie nam jednej z twoich piosenek w celu odniesienia się do miksowania. Nie jest to wymagane, ale jeśli chcesz, po prostu umieść je w folderze, który do nas przesyłasz i odpowiednio go podpisz!
 4. Nie zapomnij umieścić w folderze ścieżek podkładu muzycznego!

DODATKOWE USŁUGI:

 1. Typowy czas zwrotu utworu wynosi od 1 do 2 tygodni. Mamy przyspieszoną usługę z 48 godzinnym zwrotem utworu za dodatkowe 60PLN za piosenkę.
 2. Wszelkie dodatkowe wersje (czyste edycje, miksy pokazowe, akapele itp.) są darmowe. Na koniec wysyłamy zawsze paczkę z tymi plikami.
 3. Daj nam znać, jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych usług, a my wyślemy Ci fakturę!

OKAY LAZY RIDA, JESTEM GOTOWY DO PRZESYŁANIA

 1. Umieść wszystkie pliki projektu w jednym folderze i nazwij folder “Ksywka/Imię Artysty – Tytuł Piosenki”.
 2. Zapakuj folder w plik ZIP. NIE PRZESYŁAJ INDYWIDUALNYCH ŚLADÓW.
 3. Prześlij swój spakowany folder, wybierając „Wybierz plik” poniżej.
 4. Proszę podać adres e-mail, na który mamy wysłać odpowiedz.
 5. Proszę w opisie podać nazwę transakcji lub imię z konta którym został wykonany zakup. W ten sposób możemy potwierdzić Twoją płatność i odesłać gotowy utwór !!!

Po pomyślnym przesłaniu plików potwierdzimy Ci, że pliki są OK.
Jeśli nie usłyszysz od nas w ciągu 72 godzin i / lub masz problemy z przesyłaniem, skontaktuj się z nami przez nasz adres email – contact@lazyridabeats.com

<div class="fusion-clearfix"></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-layout-column fusion_builder_column fusion_builder_column_1_3 fusion-one-third fusion-column-first 1_3"></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-layout-column fusion_builder_column fusion_builder_column_1_3 fusion-one-third 1_3"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-column-wrapper" data-bg-url=""><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><iframe id="JotFormIFrame-80994624874876" style="width: 1px; min-width: 100%; height: 840px; border: none;" src="https://form.jotform.co/80994624874876" width="300" height="840" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-clearfix"></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-layout-column fusion_builder_column fusion_builder_column_1_3 fusion-one-third fusion-column-last 1_3"></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-layout-column fusion_builder_column fusion_builder_column_1_1 fusion-one-full fusion-column-first fusion-column-last 1_1"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-column-wrapper" data-bg-url=""><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="fusion-text">

Kontakt

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com