fbpx

Lazy Rida Beats swoją podróż w świecie muzyki zaczęła 12 lat temu. Wtedy powstały nasze pierwsze bity i zaczął kształtować się nasz styl. Naszym zadaniem jest dostarczenie nowoczesnych bitów dla raperów, piosenkarzy, artystów, firm na całej planecie. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby urozmaicać doświadczenie naszych klientów z muzyką.

W dzisiejszych czasach oryginalne bity robione z sercem są poszukiwane i pożądane w kręgach muzycznych. Kultura rap i muzykę z nią związana nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród ludzi. Komponowanie i tworzenie muzyki jest przede wszystkim naszą pasją a po tym dopiero profesją. Naszym celem jest motywowanie innych artystów, którzy chcą pracować nad własną muzyką i rozwijać się w tym kierunku. Dostarczając najlepsze możliwości współpracy oraz serwis, zapewniamy satysfakcję oraz zadowolenie naszych klientów na wysokim poziomie.

Ekipa Lazy Rida Beats

Paweł

Producent muzyczny, członek stowarzyszenia ASCAP, marketingowiec, współzałożyciel projektu LazyRidaBeats. Zajmuje się produkcją i kompozycją muzyki od 2004 roku. Zaczynał jako dj, słuchacz muzyki rap, trance, drum n bass, electro. Szybko zdecydował skupić się na produkcji kompozycji takich jak bity do rapu. Jego inspiracja płynie głównie z muzyki rapu amerykańskiego i kanadyjskiego. Tworzy podkłady w wielu różnych stylach, of rapu, po east coast, west coast, g funk, mb, a także grime. Zdobył parę złotych płyt a także platynową płytę w 2016 roku.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

 Snak The Ripper, Jaclyn Gee, Polska Wersja, Fababy, Kacper HTA, ZBUKU, Sulin, Fu, Radio Eska, MTV oraz z wieloma innymi artystami i firmami.

Kontakt

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype:lazyrida

Phone:Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com

Polityka Prywatności

Dane Rejestrowe