fbpx
bwf_business_logo_white-3

OFERTA JEDNORAZOWA!

Dziękuję za sprawdzenie moich bitów i wpisanie się do listy. Email został wysłany na Twoją pocztę z linkiem do ściągnięcia Twoich 4 bitów.

Szybkie wprowadzenie; Nazywam się Paweł Tugeman i jestem producentem muzycznym z Polski. Miałem przyjemność współpracować z ponad 1000 artystów z całego świata. Stworzyłem piosenki które stały się znane w krajach takich jak USA, Kanada i Polska.

 

 

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę! Zawsze szukam nowych talentów i artystów do współpracy. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, żebym później z Tobą się skontaktował, aby dowiedzieć się więcej o Tobie. Na pewno wyślę Ci e-maila później.

 

 

Dobra, przejdźmy do sedna… Biorąc pod uwagę, że wybrałeś te darmowe bity, domyślam się, że słyszałeś coś, co lubisz w moim sklepie z beatami. Czy mam rację? 🙂

 

 

Jeśli tak, to mam coś, co może Cię zainteresować.

 

 

Chcę dać ci jednorazową możliwość uzyskania ogromnej zniżki na moje bity i zaoszczędzenia do 8000 PLN.

 

 

To jest OGRANICZONA oferta dostępna tylko na tej stronie. Kończy się, gdy minutnik osiągnie 00:00:00:00  — Więcej szczegółów poniżej.

jongmen-pl-300×264.png
lrb-twitter-1

Więcej niż tylko bity…

Większość artystów, z którymi współpracowałem, zaczynała od zera, nie znając się na branży, profesjonalnej produkcji muzycznej ani sposobach na rozpoczęcie kariery artystycznej. Jednak wielu z nich było w stanie wygenerować znaczną liczbę wyświetleń z moją muzyką.

Jeśli zdecydujesz się rozpocząć ze mną współpracę, to nie chodzi tylko o kupowanie bitów. Możesz spodziewać się szczegółowych informacji zwrotnych odnośnie Twoich piosenek, pomocy w rozwijaniu umiejętności produkcyjnych i podnoszeniu ogólnej jakości produkcji. Nie wspominając o brutalnej szczerości i mnóstwie konstruktywnej krytyki.

Czy jesteś na to gotowy?

 

Co otrzymasz?

Paczka Profesjonalny Artysta

25 Bitów + NIELIMITOWANE PRAWA do wykorzystania ich w piosenkach!

 • – Sprzedawaj i zarabiaj ze swoich piosenek BEZ LIMITÓW – Otrzymasz komercyjne prawa do promowania, dystrybucji i wykonywania, sprzedaży swoich piosenek na serwisach takich jak Apple Music, Spotify, YouTube, Soundcloud, etc.,

 

 • – Profesjonalna jakość bitów – Przycinaj, aranżuj i dopasuj bit do własnych potrzeb. Otrzymasz bity w ścieżkach WAV 24bit, MP3 i WAV wysokiej jakości,

 

 • – Licencja: Otrzymasz specjalną licencję która umożliwi Ci na komerycjne wykorzystanie tych bitów do swoich piosenek,

 

 • – OGROMNA wartość – 1 bit w nielimitowanej licencji kosztuje obecnie około 400PLN jeśli wejdziesz na moją stronę teraz. Otrzymasz 25 bitów w tej licencji za jedyne 99PLN!

 

Wartość: 7000PLN

Cena dla Ciebie: Tylko 99PLN!

 

DARMOWY Bonus #1: 

EBook który pomoże Ci zacząćprzygodę z muzyką
Artystyczny Akcelerator
 

 • – Ebook : w języku polskim, który zwróci uwagę na podstawowe aspekty z tego jak można żyć z muzyki i jak to wszystko ułożyć.

 

 • Tematy jakie poruszyłem w moim Ebooku: “Naucz się pisać piosenkę”, “Systematycznie ćwicz swój głos”, “Materiały promocyjne”, “Zabawa i trening”, “Prawa autorskie”, “Menagement”, “Wytwórnie i wydawnictwa”, “Porady”, “Prawnicy muzyczni”, “Edukacja i biznes”, “Sprzedaż muzyki”, “Muzyka cyfrowa”, “Strona Internetowa”, “Promocja muzyki”, “ITunes”, “Podsumowanie”,

 

 • – OGROMNA wartość – Ebook kosztuje normalnie 50PLN. Otrzymasz go ZA DARMO!

 

Wartość: 50 PLN

Twój koszt: ZA DARMO!

DARMOWY Bonus #2:

Post o Tobie i Twojej muzyce na moim Instagramie

 • – Więcej obserwujących = więcej fanów: dotrzyj do nowych ludzi którzy mogą zainteresować się tym co robisz i Twoją muzyką.

 

 • – Mam wielu artystów którzy współpracują ze mną! Z tym jednorazowym postem mogę polecić Cię i Twoją muzykę dla ludzi których znam i którzy mi ufają.

 

 • – DARMOWY Post/Relacja na Instagramie: zrobię to dla Ciebie za darmo.

Wartość: 150PLN

Twój koszt: ZA DARMO!

DARMOWY Bonus #3:

Zniżka 50% na wszystkie moje usługi

 • – -50% zniżki na usługi: bity, bity na zamówienie, miks & mastering, logo, projektowanie strony internetowej,

 

 • – Kupon nie traci ważności: wykorzystaj go kiedy chcesz.

 

 

Otrzymaj 50% zniżki!

Frequently Asked Questions

Pyt. 1. Jakie prawa dostaję z tymi bitami?

Odp: Otrzymasz nieograniczone prawa do wydawania piosenek na tych bitach na wszystkich platformach (Spotify, YouTube, Soundcloud itp.) Zachowasz wszystkie swoje zyski! Otrzymasz również umowę, z której wynika, że masz te prawa.

Pyt. 2. Dlaczego miałbyś robić to tak tanio? Jaki jest haczyk?

Odp: Wiem, jak trudno jest przebić się w muzycznym biznesie. Jestem w stanie Ci pomóc, to jest mój sposób na zaspokojenie Twojej pasji.

Ale jest w tym haczyk. Gdybym osiągnął tak niski poziom ceny dla wszystkich, nie byłbym w stanie faktycznie zarobić i kontynuować swojej działalności.
Więc jest to tylko jednorazowa okazja dla zapalonego artysty, który jest gotowy do skoku na tę niesamowitą, zmieniającą życie ofertę.

Pyt. 3. Co jeśli bity mi się nie spodobają?

Odp: Możesz posłuchać bitów powyżej w sekcji „Usłysz bity”. Umieściłem 25 różnych bitów, więc na pewno znajdziesz takie, które Ci się spodobają. Normalnie 1 bit na tej licencji kosztuje 200 PLN, więc jeśli nawet wybierzesz jeden bit, masz go 3 razy taniej niż płacąc za niego teraz w moim sklepie. Otrzymasz również te 3 darmowe bonusy, z których możesz skorzystać.