fbpx

Q&A – BITY NA ZAMÓWIENIE

utworzone przez | paź 23, 2019 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

1. Q: Czy wykonałbyś dla mnie bit od podstaw? Chciałbym bit podobny do “Nazwa Piosenki – Nazwa Artysty”.

A: Jeśli chcesz abym stworzył bit specjalnie dla Ciebie, poprostu wyślij link do produkcji podobnej dod tego co chcesz uzyskać albo napisz mi dokładnie. Po więcej szczegółów które potrzebuję warto zajrzeć tutaj –> LINK. Jeśli jesteśmy w stanie podołać Twoim oczekiwaniom to natychmiast się z Tobą skontaktujemy, w razie gdyby to było niemożliwe zwrócimy Ci pieniądze i napiszemy maila. Stworzyliśmy już ponad 200 podkładów na zamówienie z czego 99% klientów było usatysfakcjonowanych rezultatem. Mamy ponad 14 lat doświadczenia w tworzeniu muzyki.

 

2. Q: Jakie rodzaje bitów jesteście w stanie stworzyć?

A: Jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj bitu w stylu rap, hip hop. Stworzyliśmy ponad 200 bitów na zamówienie w stylach RnB, Trap, Oldschool, West Coast, Cloud, Afrotrap, Club, Gangsta, Dark, Gitarowe, Mroczne. Wszystko czego dusza zapragnie.

 

3. Q: Jaki jest czas oczekiwania na pierwszą próbkę mojego bitu?

A: Pierwszą próbkę wysyłamy w mniej niż 7 dni roboczych. Wyślemy pierwszą nie zmiksowaną próbkę abyśmy mogli omówić poprawki i czy w dobrym kierunku idzie projekt. Postaramy się dostarczyć Twój podkład jak najszybciej w około 10 dni po złożeniu zamówienia.

 

4. Q: Z kąd mogę zamówić bit stworzony dla mnie?

A: Możesz go zamówić ze strony tutaj –> ZAMÓW SWÓJ BIT TERAZ

 

5. Q: I need more than 1 custom made beat. Will I get a discount?

A: Yes! Contact us directly at contact@lazyridabeats.com

 

6. Q: Potrzebuję wykonać więcej niż 1 bit ale nie jestem w stanie zapłacić całej kwoty na raz.

A: Żaden problem! Napisz do nas a wyślemy Ci umowę n[. na okres 12 miesięcy (krócej, bądz dlużej, zależnie od twej woli) i rozłożymy raty na wygodne wpłaty dopasowane pod Twoje możliwości.

 

7. Q: Potrzebuję osobistego producenta!

A: Jesteśmy otwarci na współprace. Napisz do nas na IG, FB lub poprzez email, kontakt telefoniczny –> a przygotujemy najlepiej dopasowaną umowę pod Twoje wymagania. Możemy również uwzględnić miks i mastering, bity na zamówienie bądz te ze strony, projektowanie loga bądz strony internetowej czy pomoc w zarządzaniu Social Media i promocje w sieci, a także marketing i reklamy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com