fbpx

Rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę przed zakupem Bitów na sprzedaż przez internet.

utworzone przez | gru 21, 2019 | Polski Kategoria | 0 komentarzy

Kupowanie przez Internet nie jest tak proste, jak się wydaje. Warto więc znać kilka wytycznych które pomogą Ci bezpiecznie zakupić licencję wybranego bitu.

  • Wypróbuj wszystkie bity, zanim je kupisz: ważne jest, abyś najpierw zarapował sobie pod dany bit i upewnił się że Ci się podoba. Powinieneś kilka razy przesłuchać bit zanim go kupisz. Chyba że bardzo Ci się spodobał.
  • Nagrywaj słowa i sprawdzaj, czy są skoordynowane z taktem, czy nie: Przed zakupem jakichkolwiek bitów online. Lepiej skomponować melodię i wersy na wybranym bicie ponieważ gdy najpierw go kupisz bez sprawdzenia czy Twój pomysł jest odpowiedni możesz szybko dojść do wniosku że zmarnowałeś pieniadze i nie jesteś zadowolony ze swojego projektu. Jeśli tak się zdarzy to odłóż tą piosenkę na jakiś czas, aby zdobyć więcej doświadczenia i potem wróc do niego gdy nadejdzie dobry moment.
  • Warto też abyś nagrał demo na tym bicie przed zakupem i poprosił o krytykę ludzi którym ufasz i także tym co znają się na muzyce. Tego rodzaju krytyka może Ci pomóc w ulepszeniu piosenki bądz upewnieniu się że kupno wybranego bitu będzie dobrą inwestycją.

Beaty hip-hopowe na sprzedaż

  • Potrzebujesz bitu, który pomoże ci w kształtowaniu twojej osobowości. Powinien być to bit który stosunkowo łatwo opanujesz. Jeżeli podoba Ci się jakiś bit ale trochę czujesz się za słaby na niego czy niepewny to warto wtedy popracować nad technikami rapowania czy flow.
  • Porównaj wszystkie ceny beatów i licencji którą chcesz wybrać. Jeśli nie jesteś znanym raperem to warto przyjrzeć się licencjom leasingowym.

Rap Beats na sprzedaż

  • Warunki: Każda witryna która sprzedaje bity ma swoje warunki dotyczące użytkowania zakupionych bitów. Jeśli kupisz bit w ślepo najpierw nie czytając licencji to potem możesz się rozczarować. Wielu producentów ma niespójne licencje tak na przykład u niektórych kupując pełne prawa do bitu – wcale nie otrzymujesz pełnych jego praw – tylko ograniczone. Uważnie sprawdzaj każdą licencję przed zakupem bitu.
  • Przeczytaj każdą z recenzji: Czasem dobrze jest po prostu rzucić okiem na ogólne recenzje publiczne, które pomogą ci wybrać, odpowiedni bit dla siebie.
  • Licencja i prawa: Kupując bit online otrzymasz licencję dającą Ci prawa do użytkowania bitu. Ważne jest to aby dokładnie wiedzieć w jaki sposób możesz użytkować dany bit i aby nie przekroczyć praw które daje Ci licencja.

Ekskluzywne rytmy na sprzedaż

  • Specjalne rabaty: Nie musisz się stresować faktem jeśli nie znajdziesz darmowych bitow. Są pewne strony które gdy wpiszesz się na ich listę mailingową to otrzymasz darmowe bity w licencji. Dodatkowo takie strony dają możliwość wykupienia co miesięcznego członkostwa w którym niedość że otrzymujesz bity to na dodatek masz miks i mastering czy promocję marketingową Twojej marki na social mediach.
  • Różnorodność rytmów: Obecnie w internecie możesz odkryć tak wiele różnych rodzajów bitów rapowych za darmo lub za niewielką opłatą. Asortyment, który można uzyskać z Internetu, jest tak duży, że można wybrać dowolny który Ci pasuje od stylów takich jak Np. bity Old School, Gangsta, beat w stylu Kendrick Lamar, trap, klubowe, beat Soulful czy bity oldschool, rnb i tak dalej.

Napewno jeśli skorzystasz z powyższych porad kupując bity online to nic Cię nie zaskoczy i będziesz zadowolony z dokonanej inwestycji. Jeśli masz jakieś pytania pisz do nas smiało na contact@lazyridabeats.com