fbpx

Bity Na Zamówienie

Zajmujemy się tworzeniem podkładów rap na zamówienie (pełne prawa do bitu).

Jeśli jesteś zainteresowany abyśmy stworzyli Ci podkład na zamówienie koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem i napisz do nas. Bardzo ważne jest abyś przekazał nam jak najwięcej informacji odnośnie pożądanego bitu. Oto lista rzeczy jakie powinieneś uwzględnić:

Typ/Styl/Kategoria Bitu – Jest wiele różnych styli w muzyce hip hop. Określenie się czy szukasz bardziej bitu w stylu: dirty south, west coast, g funk, old school, trap, east coast , rnb, grime było by wartościową informacją. Jeszcze lepszą informacją byłoby przesłanie nam linku bitu, kawałka, piosenki którą mielibyśmy się inspirować.

Struktura Bitu – Struktura bitu to bardzo ważna część w produkcji podkładu muzycznego. Ważne żebyś określił czy ma mieć intro, ilość zwrotek refrenów, outro, a także długość zwrotek i refrenów ( 8 wersów, 12, 16?).

Instrumenty, dźwięki – Jakie instrumenty chciałbyś abyśmy użyli w produkcji? Bass 808, pianino, skrzypce, dzwonki, rodzaj perkusji, chórki, leady, plucki, gwizdy, coś charakterystycznego?
BPM, Tempo – Najczęstszym tempo w bitach typu rap jest tempo 90. Jeśli nie potrafisz określić tempa wyślij przykładowy link do piosenki czy bitu z tempem jaki chcesz uzyskać.

Czas Produkcji projektu – Przeważnie dajemy sobie maksymalnie tydzień czasu na dostarczenie pierwszych próbek z wykonanej pracy. Jeśli jednak masz mało czasu powiedz to nam a zrobimy co w naszej mocy aby Ci pomóc.

Podając więcej informacji pomagasz nam i będzie nam łatwiej trafić w Twoje gusta. Podkład robimy do momentu  aż jesteś zadowolony z efektu. 100% satysfakcji! Jeśli odpiszemy Ci, że nie damy rady wykonać podkładu to od razu odsyłamy Ci wpłacone pieniądze. Już nie raz zdarzyła się sytuacja, że wykonaliśmy komuś bit, a on się rozmyślił, dlatego wprowadziliśmy powyższą zasadę.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

<div style="width:290px;margin:auto;"><!-- [et_pb_line_break_holder] -->
<!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>

Kontakt

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com