fbpx

Produkcja i sprzedaż gotowych do użycia najlepszych rapowych instrumentów instrumentalnych dla raperów i piosenkarzy są obecnie powszechne. Beats instrumental lub type beats to zwykły trend wykorzystujący niesamowitą współpracę producentów muzycznych/śpiewaków z różnych krajów. Tworzenie własnych albumów nigdy nie może być bezstresowe. Liczba piosenek, które wydałeś, z instrumentalnymi instrumentami, które zostały łatwo utworzone, gwałtownie wzrosła.

CO ZNACZY TYP BATUNKU?

Rodzaje bitów oznaczają robione na zamówienie instrumenty instrumentalne wyprodukowane z istniejących piosenek lub składników w celu zaspokojenia potrzeb zarówno raperów, jak i piosenkarzy. Producenci wykorzystują strukturę, dźwięki perkusji i BPM głównej kompozycji lub piosenki. Wykorzystanie istniejącego utworu instrumentalnego nie jest niczym nowym. Wielu producentów stosuje tę praktykę od wielu lat, ale akceptacja, jaką uzyskano w tym okresie, jest niewiarygodna.

PRZYKŁAD TYPU BITÓW INSTRUMENTALNYCH

Dwudziestodwuletni brytyjscy producenci znani jako Menace stworzyli instrumentalny hip-hop, który został udostępniony na YouTube. Raper, który kupił bity, był znany jako „DESIIGNER”, który wydał utwór znany jako panda. Ta piosenka osiągnęła wielki poziom w niecałe dwa miesiące. Oto jak łatwy i prosty jest cały proces. Na YouTube dostępnych jest wiele bitów, podobnie jak bity typu DESIIGNER.

KTÓRE INSTRUMENTALNE BEATY SĄ NAJCZĘŚCIEJ POWSZECHNE?

Najpopularniejszym rodzajem bitów instrumentalnych jest gatunek Hip Hop. Na przykład możesz uzyskać Beat Young Thug Type Beat, Future Type Beat itp. Z drugiej strony, najpopularniejszym rodzajem beatu jest Chris Brown Type Beat, jednak najpopularniejszym typem beatu w muzyce pop.

DLACZEGO INSTRUMENTALNE TYP BEAT JEST POPULARNE?

Oto kilka powodów, dla których Type Beat jest bardziej popularny:

  • Używany przez wszystkich —jest używany przez większość producentów, piosenkarzy i raperów. Ludzie tacy jak Desiigner, Kanye West i wielu innych używają Type Beats Instrumentals.
  • Korzyści dla raperów/śpiewaków — instrumenty instrumentalne Type Beats ułatwiły wszystkim raperom, piosenkarzom, grupom muzycznym i wszystkim innym artystom, którzy tworzą bity lub instrumenty do swojej pracy, proces produkcji piosenek, tworzenia albumów i produkcji mixtape’ów. Proces będzie zbyt długi, aby znaleźć najlepszego producenta lub odpowiedni beat do utworu.
  • Korzyści dla twórców bitów i producentów — Type Beats oznacza natychmiastową wypłatę dla producentów. Produkują bity zgodnie z zapotrzebowaniem i zarabiają na swojej pracy.

Pomimo wielu zalet i wad, trend Type Beats Instrumentals będzie się rozprzestrzeniał. Rośnie popularność i korzyści, które powinieneś wypróbować.