fbpx

Bity Na Zamówienie

Zajmujemy się tworzeniem podkładów rap na zamówienie (pełne prawa do bitu).

Jeśli jesteś zainteresowany abyśmy stworzyli Ci podkład na zamówienie koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem i napisz do nas. Bardzo ważne jest abyś przekazał nam jak najwięcej informacji odnośnie pożądanego bitu. Oto lista rzeczy jakie powinieneś uwzględnić:

Typ/Styl/Kategoria Bitu – Jest wiele różnych styli w muzyce hip hop. Określenie się czy szukasz bardziej bitu w stylu: dirty south, west coast, g funk, old school, trap, east coast , rnb, grime było by wartościową informacją. Jeszcze lepszą informacją byłoby przesłanie nam linku bitu, kawałka, piosenki którą mielibyśmy się inspirować.

Struktura Bitu – Struktura bitu to bardzo ważna część w produkcji podkładu muzycznego. Ważne żebyś określił czy ma mieć intro, ilość zwrotek refrenów, outro, a także długość zwrotek i refrenów ( 8 wersów, 12, 16?).

Instrumenty, dźwięki – Jakie instrumenty chciałbyś abyśmy użyli w produkcji? Bass 808, pianino, skrzypce, dzwonki, rodzaj perkusji, chórki, leady, plucki, gwizdy, coś charakterystycznego?
BPM, Tempo – Najczęstszym tempo w bitach typu rap jest tempo 90. Jeśli nie potrafisz określić tempa wyślij przykładowy link do piosenki czy bitu z tempem jaki chcesz uzyskać.

Czas Produkcji projektu – Przeważnie dajemy sobie maksymalnie tydzień czasu na dostarczenie pierwszych próbek z wykonanej pracy. Jeśli jednak masz mało czasu powiedz to nam a zrobimy co w naszej mocy aby Ci pomóc.

Podając więcej informacji pomagasz nam i będzie nam łatwiej trafić w Twoje gusta. Gdy już wyślesz nam zlecenie powinieneś od razu wysłać nam zaliczkę w wysokości 200zł na start abyśmy mogli zacząć pracę nad podkładem (PayPal, bądź na konto bankowe). Jeśli odpiszemy Ci że nie damy rady wykonać podkładu to od razu odsyłamy Ci wpłacone pieniądze. Zaliczka jest to rodzaj zabezpieczenia z którym możemy pracować. Już nie raz zdarzyła się sytuacja że wykonaliśmy komuś bit a on się rozmyślił, dlatego wprowadziliśmy powyższą zasadę.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Contact us

15 + 14 =

Contact

Pawel Tugeman

E-mail: contact@lazyridabeats.com

Skype: lazyrida

Phone: Pawel+48 574 711 328

lazyridabeats.com